5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  predajna@SPYobchod.sk       Doprava a platba       Všetko o nákupe       Aktuality       Blog

Bezpečnostné a špionážne minikamery zaznamenajú surovcov, zlodejov aj duchov

Bezpečnostné a špionážne minikamery zaznamenajú surovcov, zlodejov aj duchov

Bezpečnostné a tajné kamery zaznamenajú násilníkov, zlodejov aj duchov

Skryté kamery aj klasické bezpečnostné kamery sú cenné pri odhaľovaní zlodejov, iných nechcených hostí alebo nepoctivých zamestnancov. Majú však aj ďalšie možné využitie, pretože jednoducho zachytia všetko, čo sa pred nimi odohrá. Pozrite sa na zaujímavé prípady, ktoré sa stali rôzne po svete. 

 

Kamera prezradila pestúnku, ktorá bila 2 roky staré dieťa

Hneď na úvod máme niečo, čo musí zaujímať každého rodiča. Ak zverujete svojho potomka do starostlivosti cudzích osôb, mali by ste mať 100% istotu, že sa o vaše dieťa skvelo stará. Bohužiaľ nie vždy tomu tak je. 

Svoje o tom vedia rodičia z Ruska, ktorí pomocou nepozorovanej kamery odhalili surovú pestúnku. Následne už všetko vyriešila polícia. 

Špionážna kamera je predovšetkým nenápadná a vypadá napríklad ako budík, takže si ju len málokto všimne. Umožní vám tak prísť na veci, ktoré vám doteraz unikali. 

Zdroj: opposingviews.com

 

Kamera zachytila ducha dieťaťa

Desivý a rozporuplný príbeh sa stal v Mexiku. Vonkajšia bezpečnostná kamera u známeho kasína mala natočiť ducha malého dieťaťa. Toto video nájdete tu a názor si môžete urobiť sami. Je to skutočnosť? Alebo podvrh? 

Záznam ma desiatky tisíc zhliadnutí, dostal sa do médií a vzbudil značné reakcie. Niektorí mu chcú veriť, iní ho považujú za podvod. 

 

Zlodeji ukradli… bezpečnostnú kameru

Na záver máme vtipný prípad z USA. Majiteľ domu s garážou bol pred časom vykradnutý, tak si do garáže kúpil hneď dve bezpečnostné kamery s detekciou pohybu

Keď ho raz v noci zobudila žena potom, čo počula hluk v garáži, išiel sa tam pozrieť a našiel odmontovanú jednu z kamier. Zlodej ju ukradol, pričom ho ale tá druhá kamera po celú dobu zaznamenávala. Manželka potom ešte videla dvojicu ľudí bežiacu do neďalekého lesa. 

Polícia prišla na miesto, našla stopy po násilnom vniknutí a prenasledovala zlodejov do lesa, kde našla aj ich veci. Nakoniec vyšlo najavo, že sa jednalo o pár susedov - muža a ženu, ktorý už majú niekoľko menších priestupkov. 

Zdroj: mlive.com

 

Najširšia ponuka

Cez 5000 produktov

​Zákazková výroba

Od návrhu až po realizáciu

Diskrétne doručenie

Bez údajov o e-shope

​Špecialista v obore

Viac než 5 rokov v obore