5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  predajna@SPYobchod.sk       Doprava a platba       Všetko o nákupe       Aktuality       Blog

Ako vybrať keylogger

Keylogger je zariadenie zaznamenávajúce údery kláves na klávesnici a umožňuje zistiť prebehnutú konverzáciu na PC, prístupové heslá, čítanie emailov a ďalších. Hardware keylogger je úplne neodhaliteľný pomocou antivírusového softvéru.

1. Vyberte typ keyloggeru podľa používanej klávesnice

1. Vyberte typ keyloggeru podľa používanej klávesnice

Skontrolujte pre aký typ klávesnice budete chcieť keylogger použiť. Staršie klávesnice bývajú vybavené PS2 konektorom, väčšina novších klávesních už obsahuje USB konektor. Keylogger funguje aj pri použití bezdrôtovej klávesnice. Ak chcete sledovať aktivitu na noteboooku, potom nie je možné štandardný hardverový keylogger použiť. Miesto neho vám pomôže pogram na sledovanie PC. Ak chcete mať istotu, že nebude keylogger odhalený, môžete využiť keylogger vstavaný priamo v klávesnici. Na zákazku môžeme keylogger implementovať do klávesnice podľa vášho výberu.

2. Vyberte požadované funkcie

2. Vyberte požadované funkcie

Keyloggery ponúkame v niekoľkých variantách. Základné modely zaznamenávajú iba údery kláves. Pre dlhodobejšie sledovanie je ale vhodné použiť keylogger TimeStamp, ktorý k jednotlivým záznamom priraďuje aj dátmu a čas, kedy boli vytvorené. Vďaka tomu je potom ich prehliadanie podstatne komfortnejšie. Pre náročnejších užívateľov ponúkame WiFi keylogger, ktorý všetky zaznamenané dáta odosiela emailom a vy tak už nemusíte chodiť a vyberať dáta k infiltrovanému PC.

3. Pripojte keylogger medzi klávesnicu a PC

3. Pripojte keylogger medzi klávesnicu a PC

Zapojenie keyloggeru je veľmi jednoduché a zvládne ho aj úplný laik. Keylogger stačí pripojiť medzi klávesnicu a PC, čím je inštalácia hotová. Do PC nie je nutné inštalovať žiadne ovládače ani nič iné. Inštalácia keyloggeru teda zaberie iba pár sekúnd.

4. Monitorujte zaznamenané dáta

4. Monitorujte zaznamenané dáta

Záznamy sú ukladané na internú pamäť keyloggeru, kde sú zabezpečené 128-bitovým šifrovaním, vďaka ktorému sa k záznamom dostane iba povolaná osoba. Keylogger je na svoju pamäť schopný uložiť až 100 000 strán textu.

Sprístupnenie záznamov prebehnn pri zadaní hesla, ktoré si užívateľ určí. Pri WiFi keyloggere dokonca nie je nutné na prehliadanie záznamov prísť s infiltrovaným PC do styku. Jednoducho nastavíte odosielanie dát na vybraný email a následne už sledujete dáta priamo vo vašom emaile kdekoľvek na svete.

Najširšia ponuka

Cez 5000 produktov

​Zákazková výroba

Od návrhu až po realizáciu

Diskrétne doručenie

Bez údajov o e-shope

​Špecialista v obore

Viac než 5 rokov v obore