5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  predajna@SPYobchod.sk       Doprava a platba       Všetko o nákupe       Aktuality       Blog

Ako strážiť detskú aktivitu na PC

V dobe, kedy je takmer každý počítač pripojený k internetu môže u počítača číhať na vaše dieťa celá rada hrozieb napríklad v podobe kyberšikany, či pedofilov. Pokiaľ vaše dieťa prechádza náročným obdobím, tak môže byť náchylné k zapleteniu sa so zlou partiou, k braniu drog a ďalším rizikovým javom. Ak postrážite detskú aktivitu na PC, môžete tak zakročiť v čas a tieto aktivity ukončiť.

1. Program na sledovanie PC

Program na sledovanie PC stačí raz nainštalovať do počítača a on sa pri každom spustení PC automaticky aktivuje. Sledovací program beží na počítači samozrejme úplne skryte. Vďaka sledovaciemu programu tak budete mať dokonalý prehľad o aktivite vášho dieťaťa na počítači.

o

2. Keylogger - sledovanie úderov klávesnice

Keylogger je jednoduché zariadenie, ktoré po pripojení medzi klávesnicu a PC začne zaznamenávať všetky údery klávesnice. Výhoda keyloggerov je, že sú úplne neodhaliteľné antivírusovým softvérom a inštalácia trvá len pár sekúnd. Keylogger stačí pripojiť medzi klávesnicu a PC a tým je inštalácia hotová. Zaznamenané dáta z keyloggeru je možné po zadaní kodu zobraziť priamo v infiltrovanom PC či dáta môžu byť odosielaná cez email. Lepšie keyloggery zaznamenávajú údery klávesnice vrátane dátumu a času.

o
Páčil sa Vám tento článok?

Diskusia

Tému zatiaľ nikto nekomentoval.

Do diskusie môžu prispievať len registrovaní a prihlásení užívatelia.

Najširšia ponuka

Cez 5000 produktov

​Zákazková výroba

Od návrhu až po realizáciu

Diskrétne doručenie

Bez údajov o e-shope

​Špecialista v obore

Viac než 10 rokov v obore