5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  predajna@SPYobchod.sk       Doprava a platba       Všetko o nákupe       Aktuality       Blog

Ako odhaliť neveru

V dobe moderných technológii existuje celá rada jednoduchých spôsobov ako poznať neveru partnera. Na tejto stránke Vám predstavíme niekoľko najefektívnejších spôsobov.

Inštalácia skrytej kamery

Ak máte podozrenie, že k niečomu dochádza u vás doma vo chvíli, ked ste napríklad na služobnej ceste, je najjednoduchším spôsobom, ako odhaliť neveru, nainštalovať do spálne skrytú kameru, či audio rekordér.

Veľmi dobre môžu poslúžiť napríklad stolné hodiny s kamerou, ktoré sú perfektne zakamuflované a vďaka neustálemu napájaniu z el. siete, môžu nahrávať neobmedzene dlhú dobu.

Ak si nemôžete dovoliť, aby v spálni pribudol nový objekt, potom pre vás môže byť ideálnym riešením kamerový modul s objektívom menším než 1mm, ktorý je možné veľmi jednoducho do izby zamaskovať.

Praktické môže byť využitie minikamery s nočným videním.

Najobľúbenejšie kamery do domácnosti

Použitie diskrétneho diktafónu

Ďalšou možnosťou ako poznať neveru manžela či manželky je použitie diskrétneho diktafónu. Výhodou je, že diktafóny majú miniatúrne rozmery a nemusia na rozdiel od kamier byť na viditeľnom mieste.

Minidiktafón teda môžete umiestniť pod posteľ, za skriňu alebo kľudie aj do šuflíka. Vhodné je použiť diktafón s detekciou zvuku, ktorý vám podstatne skráti čas nutný na prehrávanie záznamov.

Skvele vám poslúži napríklad diktafón UR225-135, s hrúbkou len 3,5mm a výdržou až 225 dní na jedno nabitie!

Tu sa môžete pozrieť na všetky diktafóny s aktiváciou hlasom z našej ponuky.

GPS lokátor na sledovanie pohybu

Ak nedochádza k nevere priamo u vás doma, bude jej odhalneie o niečo zložitejšie. Na sledovanie, kde sa váš partner zdržuje môže poslúžiť GPS lokátor, ktorý jednoducho umiestnite do vozidla, či pomocou magnetou na jeho podvozok. GPS lokátor následne umožňuje sledovať akutálnu polohu vozidla a dokonca môže zobraziť aj celú trasu, ktorú vozidlo v daný deň prešlo.

Medzi najobľúbenejšie sledovacie zariadenia patrí GPS tracker do auta s veľkou batériou a integrovanými magnetami. S použitím GPS lokátoru si môžete jednoducho overiť, či partner hovorí pravdu, keď vám bude tvrdiť, že sa zdržal v práci.

Odpočúvanie mobilu

Ďalšou z možností ako odhaliť neveru, je použitie aplikácie pre odpočúvanie mobilu. Napríklad aplikácia MobilŠpión umožňuje sledovať polohu, SMS, hovory a ďalšiu komunikáciu z infikovaného telefónu.

Aplikáciu je možné nainštalovať behom niekoľkých minút do cieľového telefónu, ktorý chcete sledovať a násladne už aplikácia bude bežať na jeho pozadí a začne zhromažďovať informácie.

Zbavenie sa zodpovednosti

Vyššie uvedené sú príklady technických prostriedkov, ktoré môžu pomôcť pri podozrení z nevery. Zaistenie, že prostriedky budú použité v súlade so zákonom je výhradne zodpovednosťou užívateľa.

Páčil sa Vám tento článok?
Nepoctiví zamestnanci v bare či reštaurácii Nepoctiví zamestnanci v bare či reštaurácii

Diskusia

Tému zatiaľ nikto nekomentoval.

Do diskusie môžu prispievať len registrovaní a prihlásení užívatelia.