5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  predajna@SPYobchod.sk       Doprava a platba       Všetko o nákupe       Aktuality       Blog

AJAX Alarm Ajax StarterKit Plus white 13540

AJAX Alarm Ajax StarterKit Plus white 13540

Ajax StarterKit Plus - Sada centrálneho ovládacieho panelu s WiFi pripojením, ktorá zahŕňa 4 bezpečnostné zariadenia na detekciu hrozieb v elegantnej bielej farbe. Alarm Ajax StarterKit Plus predstavuje profesionálne riešenie ochrany pred vlámaním alebo živelnou pohromou s unikátnym nadčasovým designom a maximálnou užívateľskou prívetivosťou pomocou aplikácie Ajax.    viac

Cena za 1 ks s DPH: 630,00 €
Cena za 1 ks bez DPH: 525,00 €
Skladom 1 - 2 ks
Expedičná doba: do 24 hodín
Výrobca: Ajax Ajax
Kód produktu: ALA35-PLUS-WHT
Záruka: 24 mesiacov

Viac ako 10 rokov špecialista v obore.

 Najširší sortiment špionážnej techniky.

 Vlastný vývoj a výroba na zákazku.

Popis

AJAX Alarm Ajax StarterKit Plus white 13540

Nadčasový desing a maximálna užívateľská prívetivosť to je Ajax StarterKit alebo najlepší bezdrôtový alarm na trhu. Rozšírením o ďalšie komponenty ako sú napr. požiarne hlásiče, hlásiče úniku vody a rôzne alarmy sa premení na univerzálny zabezpečovací systém.

Ajax starterKit Plus alarm sada predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku. Všetky komponenty majú 2. stupeň zabezpečenia podľa ČSN EN 50131 a ponúkajú teda vyššiu úroveň zabezpečenia. Hlavným kompomentom celého systému je Ajax Hub Plus - inteligentný ovládací panel. Ústredňa s WiFi pomocou unikátneho bezpečnostného protokolu Jeweller komunikuje s ostatnými komponentami systému. Spojenie komponentov s Ajax Hub je možné až na vzdialenosť 2 000 m. Ajax Hub Plus disponuje WiFi, GSM a Ethernet pripojením so zdieľaným prístupojm až pre 99 užívateľov a s maximálnym počtom 149 pripojených zariadení.

AJAX CLOUD 

Digitálny ekosystém Ajax rozširuje schopnosti všetkých zariadení Ajax. Vďaka cloudovému riešeniu sú výpočtové operácie a procesy rýchle a presne spracovávané. Prenos poplachovej správy z Ajax Hub na server a k užívateľovi zaberie len pár milisekúnd. Celý systém je možné vzdialene konfigurovať a ovládať pomocou smart mobilnej aplikácie. Vďaka pravidelným aktualizáciám firmware zariadenia sa naviac neustále rozširuje funkcionalita systému.

SMARTBRACKET

Vďala unikátnemu držiaku  SmartBracket je inštalácia komponentov Ajax maximálne jednoduchá a rýchla. Smart aplikácia pre bezdrôtový alarm Ajax Vám pomocou interaktívnych manuálov pomôže s voľbou vhodného umiestnenia komponentu. Komponenty sú dodávané s predinštalovanými batériami, čím dochádza k nemalej úspore času.

SMART APLIKÁCIA AJAX

Prepojením zariadenia Ajax s mobilnou aplikáciou môžete prijímať okamžité notifikácie pri detekcii nebezpečenstva, aktivovať videoverifikáciu IP kamerami či zobrazovať detailné informácie. Aplikácia je dostupná na platformách Android, iOS, Windows 7 (a vyšší) a MacOS.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Technická špecifikácia:

  • Podporované OS: iOS, Android, Windows 7 (a vyšší) a MacOS
  • Jazyk aplikácie: Čeština, Angličtina, Nemčina, Slovenčina
  • Napájanie: zo siete
  • Rozmery balenia: 285 x 305 x 75 mm 
  • Hmotnosť balenia: 1 070 g 

Obsah balenia:

  • 1x Ajax Hub - inteligentný ovládací panel
  • 1x Ajax SpaceControl - ovládacia kľúčenka s tiesňovým tlačidlom
  • 1x Ajax DoorProtect - bezdrôtový detektor otvorenia okien a dverí
  • 1x Ajax MotionProtect - bezdrôtový PIR detektor pohybu
Informácie k návodom v češtine

Šetríme lesy a návody štandardne netlačíme. Môžete si ich však stiahnuť v záložke "Prílohy".

Produkty

Kategórie tovarov

Filtry

Kontakt

Najširšia ponuka

Cez 5000 produktov

​Zákazková výroba

Od návrhu až po realizáciu

Diskrétne doručenie

Bez údajov o e-shope

​Špecialista v obore

Viac než 5 rokov v obore