5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  predajna@SPYobchod.sk       Doprava a platba       Všetko o nákupe       Aktuality       Blog

3 jednoduché tipy, ako kontrolovať vašu pestúnku

18.08.2021
3 jednoduché tipy, ako kontrolovať vašu pestúnku

Tak ako sme už písali, špionážne kamery majú mnoho možností využitia. Medzi jednu z najdôležitejších patrí odhalenie pestúnky, ktorá sa správa neprístojne. Došlo už k mnohým prípadom, kedy rýchlo nájdená pestúnka kradla alebo aj fyzicky týrala deti. 

Ak nechcete, aby k niečomu takému u vás došlo, odporúčame vám zakúpiť si sledovaciu kameru. Tento lacný a nenápadný pomocník (dnes už sa vyrába v podobe pera, kľúčenky či samostatného kábla) vám môže pomôcť zabrániť závažným problémom. Vzhľadom k veľmi nízkym cenám pohybujúcim sa okolo pár tisíc korún ide o skvelú investíciu do bezpečnosti vašej rodiny. 

Majte pod kontrolou všetko, čo se deje u vás doma

Môj dom, môj hrad. Totot pravidlo by malo platiť takmer vždy. Obzvlášť, čo sa týka natoľko zásadných faktorov ako je to, koho necháte s vašim potomkom u vás doma. 

Niekedy nás veľmi prekvapia aj ľudia, ktorých dobre poznáme. A čo teda môžeme čakať od niekoho cudzieho? Nie vždy sa môžeme spoľahnúť na babičku alebo príbuzných, aby postrážili naše dieťa, a tak je pre nás pestúnka jedinou možnosťou. 

Ako mať čo najväčšiu istotu, že pestúnka sa bude sama správať zodpovedne? 

3 spôsoby ako nájsť správnu pestúnku

  1.  Ak sa jedná o úplne cudzieho človeka, vyberajte radšej zo špecializovaných agentúr pestúnku s dobrými referenciami.
  2. S pestúnkou sa pri osobnom pohovore porozprávajte o vašom dieťati. Všímajte si, ako sa vo vašej prítomnosti správa a overte si je skúsenosti. 
  3. Na vhodné meisto(a) umiestnite monitorovacie kamery

Ako vyzerá špionážna kamera?  

Môže vyzerať ako tento obyčajný budík. Účelom skrytých kamier je to, aby si ich cudzí človek nevšimol. 

Keďže sú kamerky často schovávané do bežných vecí (budík, rádio, ..), majú aj inteligentné mechanizmy na šetrenie energie.Väčšinou pracujú v úspornom režime a pri detekcii pohybu urobia snímku.

Kamery optimálne ukladajú záznam na vložené pamäťové médium (SD karta), prípadne rovno odosielajú na zvolené miesto. Príkladom je táto WiFi skrytá kamera, ktorá sa aj kontinuálne nabíja.

Medzi ďalšie vhodné produkty patrí napríklad Meteostanice s kamerou PV-TM10, ktorá z vlastnej batérie vydrží v prevádzke aj viac ako 5 dní. V prípade, že sa v miestnosti, ktorú chcete monitorovať nachádza počítač alebo noteook, môžete do jeho USB portu pripojiť minikameru Esonic CAM-U7, ktorá vyzerá ako flash diska  nenápadne monitorovať, čo sa v dome počas vašej neprítomnosti deje. 

Páčil sa Vám tento článok?
Ako sa brániť pred laserovým odposluchom Ako sa brániť pred laserovým odposluchom Technická poradňa pre kamery Secutek SBS Technická poradňa pre kamery Secutek SBS

Diskusia

Tému zatiaľ nikto nekomentoval.

Do diskusie môžu prispievať len registrovaní a prihlásení užívatelia.

Najširšia ponuka

Cez 5000 produktov

​Zákazková výroba

Od návrhu až po realizáciu

Diskrétne doručenie

Bez údajov o e-shope

​Špecialista v obore

Viac než 5 rokov v obore